menusearch
khabarrooz1.ir

مرد 83 ساله انگلیسی پس از 70 سال رانندگی بدون گواهینامه گیر افتاد

جستجو
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ | ۸:۵۸:۴۵
۱۴۰۰/۱۱/۱۱ دوشنبه
(0)
(0)
مرد 83 ساله انگلیسی پس از 70 سال رانندگی بدون گواهینامه گیر افتاد
مرد 83 ساله انگلیسی پس از 70 سال رانندگی بدون گواهینامه گیر افتاد

به گزارش خبر روز ؛ این مرد که پیش از این هیچ وقت توسط پلیس متوقف نشده بود، پس از هفت دهه رانندگی غیرقانونی دستگیر شد. افسران پلیس او را در مینی وان (Mini One) آبی رنگ خود در شهر بولول (Bulwell)، در کنار یک فروشگاه، متوقف کردند. به گفته این مرد، وی متولد 1938 است و از 12 سالگی بدون هیچ گواهینامه ای رانندگی می‌کرده است. البته خوشبختانه او هرگز تصادف نکرده است که این امر نشان می‌دهد که او باید در رانندگی واقعاً مراقب بوده باشد و در کنار آن خوش شانس نیز بوده است.

احتمال رانندگی در جاده‌‌‌‌های عمومی برای بیش از 70 سال و هرگز تصادف نکردن بسیار کم است، به خصوص اگر راننده فردی باشد که آموزش‌‌‌‌های لازم را طی نکرده باشد. نکته دیگری که واقعاً عجیب به نظر می‌رسد این است که او هرگز توسط پلیس بررسی نشده، هر چند که بالاخره در نهایت در ۸۳ سالگی دستگیر شده است.

در اقدامی جالب و طنز آمیز افسران پلیس شهر در پستی که در صفحه رسمی فیس بوک پلیس بولول گذاشتند به شهروندان هشدار دادند که در حال تماشای آنها هستند. در این پیام آمده است: «با توجه به افزایش تعداد دوربین‌‌‌‌های پلیس در ناتینگهام، حتی در سفر‌‌‌‌های کوچک، شما به احتمال زیاد حداقل در تیررس یکی از آنها قرار خواهید گرفت. پس حتما مطمئن شوید که اسنادتان مرتب هستند...چرا که بالاخره روزی بررسی خواهند شد...».

ما نمی‌دانیم چه اتفاقی برای این مرد 83 ساله افتاده است، اما مطمئن هستیم که او به دلیل عدم قبولی در آزمون رانندگی و رانندگی بدون بیمه باید جریمه اش را بپردازد. پس از هفت دهه، شاید او فکر می‌کرد که بدون نیاز به مدارک رسمی که گواهی می‌کند او قادر به رانندگی ایمن است، می‌تواند به شغل رانندگی خود پایان دهد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
آخرین اخبار